Buduj swoją markę świadomie
W budowaniu marki osobistej, czy marki Twojej firmy ważne jest jak wyglądasz. Ważne jest jak wyglądają Twoi pracownicy. JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ…taka jest prawda!

Popatrzcie na dwa moje zdjęcia. Czy wchodząc pierwszy raz do jakiejś instytucji czy firmy lub umawiając się na spotkanie biznesowe, którą Kasię wolałbyś zobaczyć? Czy Kasię A – elegancką, pewną siebie, która wie czego chce i która sprawia wrażenie osoby kompetentnej i chętnej do pomocy? Czy może Kasię B – bez makijażu, bez fryzury, w stroju niekoniecznie biznesowym, z miną niekoniecznie sugerującą pewność siebie??

Która Kasia będzie się kojarzyła z sukcesem? Która będzie sugerowała, że można jej zaufać, że można jej powierzyć swój problem, że dobrze jej się powodzi, że jej biznes się kręci, a ona jest zadowolona z życia i kocha swoją pracę?? Z którą Panią (A czy B) wolałbyś prowadzić interesy? Gdyby obie Panie w ofercie miały te same usługi czy produkty, to od kogo zdecydowałbyś się kupić cokolwiek?

Czy gdyby Pani „A” miała usługę droższą o 10/20 % od Pani „B” bardzo byś się wahał nad tym droższym zakupem?

Odpowiedzcie sobie na te wszystkie pytania. Fakt – nie piękno zdobi człowieka lecz jego czyny i praca… zgadzam się. Ale o tym pięknie możemy się przekonać poznając człowieka bliżej. A przy pierwszym spotkaniu oceniamy to, co widzimy. Czy to w biznesie, czy w życiu prywatnym. Takie są fakty.

Dbajcie o siebie, o swój wygląd, o wygląd swoich reprezentacyjnych pracowników, bo nigdy nie wiadomo, kiedy Was odwiedzi kluczowy partner biznesowy. Czasami warto wprowadzić firmowy dress code, który będzie jasno określał w czym można, a w czym nie powinno się przychodzić do pracy.
Dbajcie o swoją markę! To się opłaca!

Pozdrawiam i ściskam…Kasia

PS Jeśli macie kłopot w zakresie budowania marki, jeśli nie wiecie jak budować swoją markę online, jeśli Wasz pierwszy kontakt z klientem nie zawsze wypada dobrze i chcielibyście to zmienić, zapraszam na konsultacje. Godzina moich porad kosztuje 200 zł. Zaznaczam, że na spotkaniu pojawi się Pani A!