ZMARNOWANE SZANSE.
Jak osoby prowadzące profile marnują szanse na pozyskanie nowych fanów i aktywnych obserwujących?
1️⃣ Nie zapraszają do polubienia strony. ➡️Po tym jak ktoś polajkuje Twój post możesz go zaprosić do polubienia strony. Wystarczy kliknąć w liczbę lajków pod postem i wyskoczy Ci lista osób, które zostawiły emotkę. Przy każdej osobie, która jeszcze nie lubi Twojego profilu zobaczysz napis ZAPROŚ. Skorzystaj z tego!
2️⃣ Nie wchodzą w interakcje z osobami, które są aktywne pod postem. ➡️Każdy lubi być zauważony i doceniony. Jeśli ktoś pisze Ci komplement, lub chce podyskutować na temat tego co opublikowałeś odezwij się! W przeciwnym razie ta osoba może się więcej nie odezwać. * Pomijam tu hejterów (osoby, które publikują obraźliwe, skrajnie krytyczne komentarze zamiast konstruktywnych uwag). Takich komentatorów polecam zlekceważyć lub zablokować.
3️⃣ Podziękuj sercem lub okejką pod udostępnieniem Twojego posta. ➡️Osoba, która udostępniła Twój post, przekazuje go swoim znajomym – zwiększa Twoje zasięgi za darmo! Niejeden o takiej promocji marzy.

Jeśli wdrożysz te 3 wskazówki zauważysz wzrost polubień na Twojej stronie i większą aktywność pod postami. To wymaga czasu i zaangażowania, ale jeśli zależy Ci na tym co robisz i na ludziach… ➡️ NIE MARNUJ SZANS!

Powodzenia! ✌️
————–
Kasia Figura
tel. 604-116-932