BLOKADA z obawy przed opinią innych 😱🫣🙈

Czy przed napisaniem oferty lub przed napisaniem posta czujesz dyskomfort w obawie przed hejtem? Może nawet nie przed hejtem, a przed tym CO KTOŚ POMYŚLI? Ten strach często blokuje ludzi mądrych, ambitnych i zdolnych. To często przyczyna tego, że ludzie mega wartościowi mają wiedzę, ale nie mają pieniędzy. Nie mają pieniędzy bo nie komunikują światu, że mają tę wiedzę! Uważają, że to inni powinni ich chwalić i czekają latami na klientów z rekomendacji.
Rekomendacje są mega wartościowe i najbardziej wiarygodne ale ilu klientów masz z rekomendacji? Jak długo musisz czekać na takiego klienta? CZAS WYJŚĆ Z PODZIEMI!!!
POKAŻ CO POTRAFISZ! UWOLNIJ SIĘ OD STRACHU I OBAW. To, że sobie ktoś pomyśli coś niefajnego nie umniejszy Twojej wiedzy. Jak to się mówi „jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził”. Przestań patrzeć na to co ktoś MOŻE pomyśleć. To sprawa tej osoby. Ty się skup na swoim celu. I POKAŻ SIĘ ŚWIATU!

Możliwości pokazywania swojej wiedzy i swojej oferty jest wiele. Możesz pisać posty, nagrywać filmy, nagrywać rolki, czy robić webinary.

Bądź sobą! Jeśli jesteś osobą radosną, rozrywkową, z poczuciem humoru rób takie treści. Wiedzę można podać w sposób szyty na Twoją miarę! Jeśli jesteś osobą powściągliwą pisz posty, nagrywaj filmy tak jak TY to czujesz.

Treści w social mediach muszą być spójne z Twoim charakterem, z Twoją osobowością. TYLKO autentycznością zjednasz sobie ludzi, zbudujesz relacje z obserwującymi i pozyskasz lojalnych klientów.

Twój profil to Twój internetowy dom. Mogą w nim być osoby, które chcesz gościć. Jeśli ktoś jest gościem niemiłym możesz się go „pozbyć” 😉 Zawalcz o swoje jutro!

Do dzieła!
Kasia