POKAŻ SIĘ ŚWIATU! 😁🤩⭐️

Wciąż spotykam się z ludźmi, którzy prowadzą fajne biznesy, są inteligentni, pracowici, mają mega pomysły i mają MEGA BLOKADY, żeby pochwalić się tym wszystkim światu. Skąd to się bierze? Psychologiem nie jestem, ale lubię psychologię i dużo czytam na ten temat, bo sama kiedyś takie blokady miałam. Istnieją przekonania, że jak się pochwalisz będziesz chwalipiętą, że to inni powinni Cię chwalić, nie chwal się bo ktoś pozazdrości i będzie źle o Tobie mówił, że jak się dowiedzą co robisz ukradną Twój pomysł…

Takich przekonań i blokad przed pokazaniem się światu ludzie mają mnóstwo! I tracą czas… Czas ucieka, biznes ucieka, kasa ucieka…

Czy warto czekać na jakiś idealny moment, który najprawdopodobniej nigdy nie nadejdzie??

DZIŚ JEST IDEALNY MOMENT! Dziś odważ się, przełam się, pomyśl o sobie a nie o innych. Oni Ciebie i Twojej rodziny nie zabiorą na wakacje. Oni Ci nie spłacą kredytu.

Co najgorszego może się stać jeśli odważysz się publikować posty? Jeśli odważysz się pochwalić tym co robisz i co masz? Chyba najgorsze może być to, że Ci zazdrośni „przyjaciele” przestaną Cię obserwować 🙂 Czy serio będziesz płakać za takimi zazdrośnikami, którzy źle Ci życzą?

Twój profil jest TWÓJ! Będą tam przebywać Ci co chcą oglądać to co pokazujesz i Ci, którzy chcą Cię wspierać. Innym w każdej chwili możesz podziękować.

Nie zwlekaj, nie szukaj wymówek! POKAŻ SIĘ ŚWIATU JUŻ DZIŚ!

Kasia