Szukasz pracy??? Roznosisz po różnych firmach swoje CV i mimo, że jesteś serio dobrze wykształcony, fajny (według Twoich przyjaciół i rodziny) i nawet spoko wyglądasz to czemuś nikt nie dzwoni z zaproszeniem na rozmowę???

Może po złożeniu CV Twoje papiery poszły do szefa, który wyszukał Ciebie na FB?! A tam w informacjach o Tobie… tekst SZLACHTA NIE PRACUJE, zdjęcia z mega zakrapianej imprezy ze znajomymi, same udostępnienia czyichś bzdurnych postów albo memów, a nic o Tobie i Twoich pasjach, zajęciach i zainteresowaniach??!! TO MA ZNACZENIE!!!

Sama robiłam nabory pracowników i pierwszą czynnością po otrzymaniu CV było sprawdzenie na FB kim ta osoba jest. Pracę dostały te osoby, które pokazały się na swoim prywatnym profilu z jak najlepszej strony, te które mnie zainteresowały, zaintrygowały, które mają klasę, nie robią błędów ortograficznych w postach, pokazały że lubią działać, że angażują się w różne projekty, działania, akcje… że lubią pracować! Po prostu!

Zrób porządek na swoim profilu osobistym, zrób porządek w swoim życiu, pokaż się z jak najlepszej strony, zacznij budować swoją markę!!! Może w końcu ktoś zadzwoni z ciekawą ofertą… Wszystko zależy od Ciebie!

Pozdrawiam, Kasia