Jak ja buduję osobistą markę online?
⭐️ Po pierwsze – robię to regularnie i świadomie od 6 lat na prywatnym profilu Kasia Figura.
⭐️ Wiem co chcę pokazywać ludziom na swoim profilu. Chcę pokazywać głównie moje zawodowe życie, choć największym zainteresowaniem cieszą się jednak moje zdjęcia prywatne 🙃
⭐️ Choć największym zainteresowaniem cieszą się moje zdjęcia prywatne to nie rezygnuję z pokazywania swoich różnych zawodowych aktywności (ilość lajków nie odzwierciedla oglądalności).
⭐️ Staram się zawsze zamieszczać zdjęcia dobrej jakości.
⭐️ Staram się jak najczęściej zamieszczać zdjęcia z ludźmi, z którymi współpracuję lub z którymi udało mi się być na zdjęciu 😉
⭐️ Oznaczam osoby, z którymi jestem na zdjęciach, melduję się w miejscach, w których bywam i które chcę wyróżnić. Robię to po to, żeby te osoby/firmy dostały powiadomienie, że zostały oznaczone i być może udostępniły mój post/relację.
⭐️Jeśli osoba oznaczona udostępni mój post lub relację (bo na przykład wyszła świetnie na zdjęciu ze mną lub jest zadowolona, że oznaczyłam ją, jej firmę czy produkt) to tym samym trafiam do społeczności tej osoby. To idealna okazja do wzbudzenia zainteresowania moją osobą u kogoś, kto jeszcze mnie nie zna.
⭐️ Zawsze staram się, żeby tekst w postach był wizualnie przyjemny i przejrzysty.
⭐️ W zakładce INFORMACJE O MNIE są wszystkie informacje o moich zawodowych aktywnościach – o firmie w której jestem zatrudniona na etacie i dwóch działalnościach prywatnych, które prowadzę. Jestem z tego dumna, kocham to co robię więc oczywiste jest, że się z tym nie kryję, chcę by inni o tym wiedzieli i być może skorzystali z usług którejś mojej działalności.
⭐️ Nie udostępniam na swoim profilu postów innych ludzi, a jeśli to robię to najczęściej w ramach jakiejś akcji i po tej akcji je usuwam, bo jest to MÓJ profil i mają tam być informacje TYLKO o mnie lub o rzeczach związanych ze mną.

Od roku pomagam innym budować ich markę online. Jeśli więc potrzebujesz audytu Twojego profilu, konsultacji co zmienić, co usprawnić, na co zwrócić uwagę zapraszam na konsultację.
Jeśli chcesz budować markę swojej firmy to mogę poprowadzić Twój fanpage lub przeszkolić pracownika lub całą grupę pracowników. Cennik moich usług znajdziesz w zakładce OFERTA.

Zapraszam do współpracy. Bądź kolejną osobą, której pomogę zacząć, dodam wiary w siebie i energii do rozpoczęcia działań online.
Ściskam ❤
Kasia Figura