Często w wiadomościach piszecie do mnie:
„Kasia, mówisz żeby posty zamieszczać minimum 3 razy w tygodniu. Jak to zrobić?! Skąd mam brać pomysły na treść? Męczę się z jednym na tydzień!”

No cóż, czasami wystarczy rozejrzeć się wokół siebie.
* Może akurat jesteś u siebie w restauracji i patrzysz na łyżkę leżącą na stole. Zrób jej zdjęcie i napisz „tą magiczną łyżką będziemy dziś mieszać wspaniałą jesienną zupę dla naszych Klientów”.
* Może pracujesz w sklepie odzieżowym i zawiesiłeś oko na deszczu za oknem. Napisz, że pogoda dziś deszczowa, ale w Twoim sklepie są idealne kurtki i swetry na jesienne dni.
* Może masz siłownię, lub jesteś trenerem, który z racji narzuconych obostrzeń ma związane ręce i kompletnie nie widzi sensu pisania postów. Zrób zdjęcie ławeczki i napisz, że ta ławeczka nie służy do siedzenia! Służy do dbania o zdrowie, które jesienią, w dobie koronawirusa jest mega ważne! Zaproponuj jakieś jedno ćwiczenie dziennie, jedną serię ćwiczeń, żeby podtrzymać relacje z klientami i dać im wartość.
* A może prowadzisz niewielką księgarnię, która w czasie pandemii ma jeszcze mniej klientów niż zwykle? Pokaż jakąś super okładkę, napisz komu się może spodobać ta pozycja i podpowiedz, że można tę książkę zamówić w wiadomości prywatnej, a Ty ją wyślesz pocztą pod wskazany adres.

Jeśli masz opory przed pisaniem postów i wcale tego oporu nie chcesz przełamywać, lub pomysłów Ci wciąż brakuje to wiesz… jest taka kreatywna firma, która pomysłami na posty sypie jak z rękawa …🎀𝐹𝒾𝑔𝓊𝓇𝒶 𝑀𝑒𝒹𝒾𝒶🎀… znasz?? (odsyłam do zakładki Oferta).

Ściskam, Kasia