Jak prowadzić fajny fanpage?? 🧐👩‍💻😍
‼️ 👉 Po pierwsze publikuj atrakcyjne posty:
🔴 Przede wszystkim grafika!
Scrollując ekran telefonu to ją widzisz pierwszą i albo sprawi, że się zatrzymasz na poście albo polecisz dalej. Zamieszczaj zdjęcia lub miniaturę filmu dobrej jakości, intrygującą, przedstawiającą najlepiej ludzi bo to oni wzbudzają najwięcej emocji i ciekawości wśród ludzi.
🟠 Napisz ciekawy tekst, który wciągnie czytającego.
Zacznij od rzeczy najważniejszej dla Twojego klienta bo inaczej zrezygnuje z czytania. Pisząc o swoich usługach lub produktach pisz w kontekście zaspokojenia potrzeb klienta. Ludzie chcą mieć więcej czasu, chcą piękniej wyglądać, chcą być zdrowi, chcą mieć luksusowe towary, chcą się czuć ważni itp. Jeśli potrafisz zaspokoić te potrzeby to napisz o tym! Tekst zakończ wezwaniem do działania: „kup teraz”, „zarezerwuj wizytę już dziś”, „zadzwoń i dowiedz się więcej” itd.
‼️ 👉 Po drugie buduj relacje z obserwującymi:
🟣 Reaguj na komentarze, na udostępnienia postów, na oznaczenia Twojego fanpage’a. Wystarczy kliknąć serce, to dużo daje.
🟡 Odpowiadaj na wiadomości jak najszybciej się da. To bardzo ważne w budowaniu relacji, w budowaniu zaufania i zdobywania nowych klientów.
🟢 Oznaczaj osoby/ firmy, które widać na zdjęciu, lub o których piszesz w poście. To pozwala tworzyć nie tylko fajną relację z tą osobą ale też zaistnieć w jej społeczności (jeśli osoba oznaczona udostępni post na swojej osi czasu).
Masz za mało czasu, żeby dbać o pozytywny wizerunek firmy? Zapraszam do współpracy! ❤️✌️
👉 Swoim klientom oferuję oszczędność ich czasu, prowadzenie fajnego fanpage’a i dbanie o ciepłe relacje z obserwującymi firmowe social media.