𝐊𝐎𝐍𝐒𝐄𝐊𝐖𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 💪🧍‍♀️⏳
Ważnym dla mnie słowem w życiu jest konsekwencja. W pracy i w wykonywaniu domowych obowiązków nawet spoko mi wychodzi, gorzej w relacji Mama -Syn, ale dziś akurat o biznesie 😅

Dlaczego jestem zwolenniczką tego słowa? Przekonałam się na sobie, że to działa! Przez ostatnich 10 lat przeczytałam bardzo dużo książek i artykułów mądrych ludzi i każdy z nich mówi jak ważna jest konsekwencja i systematyczność.

Te dwie rzeczy prowadzą do wyrabiania nawyków, a jak się ma dobre nawyki to człowiek się nawet nie zastanawia, czy aby na pewno pójść w taką deszczową pogodę na trening, czy sobie dziś odpuścić pisanie posta, czy nie przełożyć zaplanowanego spotkania biznesowego z powodu lenia…. TYLKO ROBI!

I ja tak robię. Mam plan, na każdy dzień. Niektóre działania na rok, niektóre na miesiąc, niektóre na najbliższy tydzień. I realizuję ten plan. Nie ma mowy, że mi się dziś nie chce. Jak mi się nie chcę i zrobię to mimo różnych pretekstów na NIE, to potem mam jeszcze większą satysfakcję, że się zmobilizowałam, że wykonałam zaplanowane zadanie.

I to daje mi efekty w postaci pewności siebie, fajnych relacji z ludźmi i nowych klientów 😁✌️

 

Czy Twoje social media prowadzone są konsekwentnie? Czy Twoja marka widoczna jest systematycznie od kilku lat? Jeśli masz w tym zakresie kłopot, jeśli brakuje Ci czasu na konsekwentne i systematyczne bycie w social mediach POMOGĘ.

Gwarantuję, że posty będą publikowane systematycznie, w zaplanowanym terminie, że będą ciekawe dla obserwujących Twój profil, że odpowiedzi na wiadomości i zapytania Twoich Klientów w messengerze będą ogarniane bardzo szybko. To wszystko wpłynie na rozpoznawalność marki, dobre relacje z obserwującymi i zwiększenie liczby klientów.

Zapraszam do współpracy ❤️✌️

 

Udostępnijcie, może komuś się przydam.
* Cennik znajdziecie w zakładce Usługi. Zlecenia bywają różne więc jestem elastyczna jeśli chodzi o zakres działań. Śmiało dzwońcie. Tel. 604-116-932