📌Twój profil osobisty to Twoja wizytówka.

Teraz sobie wejdź na swój profil w social mediach i zobacz czy Twoja wizytówka jest kompletna i czy ładnie wygląda.
👉 Czy masz zdjęcie profilowe i czy z tego zdjęcia ludzie Ciebie potem rozpoznają na ulicy? Lepiej nie zakłamywać rzeczywistości, bo na dobre nam nie wyjdzie.
👉 Czy masz zdjęcie w tle? Tutaj najlepiej pokazać albo siebie w jakimś działaniu, żeby człowiek, który odwiedza Twój profil po raz pierwszy od razu miał dobre pierwsze wrażenie i prawidłowy odbiór Ciebie (kim jesteś, czym się zajmujesz) albo jakieś motto, które Tobie przyświeca (mnóstwo jest fajnych w sieci).
👉 Czy masz uzupełnioną zakładkę Biogram? To krótkie, najważniejsze rzeczy o Tobie. Czym się zajmujesz, co lubisz, co chcesz, żeby inni o Tobie wiedzieli (można sobie darować daty urodzin dzieci, bo to trochę mało biznesowe)
👉 Czy wypełnioną masz zakładkę SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE? ✅ Tutaj jest miejsce na wpisanie Twojej firmy, ba! Tutaj możesz oznaczyć swoją firmę, dzięki czemu osoba oglądająca Twój profil z łatwością przejdzie na profil Twojej firmy (a przecież o to nam chodzi!).
✅ Tutaj jest miejsce na wpisanie jakie szkoły masz skończone.
✅ Tutaj jest miejsce na pokazanie, w jakich firmach pracowałaś/pracowałeś (co pokazuje, że masz doświadczenie).

👉 Czy masz wpisane linki do Twoich innych profili? Tutaj możesz przekierować ludzi na Twoją www, na Twój Instagram, czy YT.

Twoja wizytówka to jeden z ważnych elementów, który buduje Twoją markę, który daje szansę na pozyskanie klienta.

WYKORZYSTAJ TO!!!! ✌️

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zapraszam. W ramach konsultacji ogarniemy wszystko.
tel. 604-116-932