Zakładanie strony www i fanpage’a ‼️⛔️🧐

Ludziska drogie, pamiętajcie przy zakładaniu strony czy fanpage’a o nazwie! Ta nazwa musi być krótka, przystępna i łatwa do powtórzenia. Dlaczego?
👉 Będziesz tę nazwę przytaczał ciągle (jeśli chcesz ją promować).
👉 Musi być łatwa do powtórzenia, do wypowiedzenia i zapamiętania.
Przykład: www.figuramedia.pl łatwiej zapamiętać niż figuramedia.usługi.marketingu.sieciowego.pl albo kasiafigura.figuramedia.markaonline.pl.

Nikt nie zapamięta długiej, skomplikowanej nazwy, a co za tym idzie?
👉potencjalny klient nie odnajdzie Twojej strony w sieci
👉potencjalny klient nie pozna Twojej oferty
👉 potencjalny klient nie skorzysta z Twojej oferty bo jej nie pozna.
No i więcej chyba wymieniać nie trzeba, choć skutków długich nazw jest jeszcze kilka‼️ 🤷‍♀️

Wszystkie szczegółowe informacje o firmie przekażcie w zakładce „Informacje” lub „O nas” albo w zakładce „Usługi” a nie w nazwie. Człowiek, którego kierujecie na stronę ma tylko znać hasło kluczowe, a cały skarbiec wiadomości o Was ma znaleźć po wejściu na stronę czy fanpage.

Ważna jest też na fanpage nazwa umieszczana za „@”. Tutaj ewentualnie można rozszerzyć odrobinkę NAZWĘ WŁAŚCIWĄ ale też jedynie jakimś kluczowym słowem dodatkowym. Nic więcej i nic inaczej niż w nazwie właściwej. Ja na przykład mam @figuramedia.kasiafigura (na wypadek gdyby ktoś bardziej znał mnie niż moją firmę, a chciał wyszukać czym się zajmuję).

‼️ Przeanalizujcie sobie swoje nazwy, przeanalizujcie czy przypadkiem nie utrudniacie swoim klientom dotarcia do Was przez tworzenie skomplikowanych nazw.

Gdybyście potrzebowali wsparcia czy podpowiedzi w tym temacie jestem do dyspozycji. Konsultacja w cenie 200 zł/ godzina.
Jeśli potrzebujecie człowieka do stałego prowadzenia fanpage’a na Facebooku i Instagramie to też się polecam 🙂 Cennik moich usług w zakładce USŁUGI.