Samo się nie zrobi, „choćby skały srały” jak mówi  Mateusz Grzesiak 😉
Biznes się sam nie zrobi, kasa się sama nie zarobi, marka się sama nie zbuduje, odpowiedzi na pytania od klientów same się nie napiszą i posty się same nie stworzą 🤷‍♀️

‼️Najważniejszy w tym wszystkim jest CEL. Musisz KONKRETNIE wiedzieć czego chcesz, do czego dążysz. Ja dopóki nie wiedziałam DOKŁADNIE czego chcę, ile chcę zarabiać to niewiele się w moim życiu działo w kwestii materialnej. Dopiero kiedy napisałam na kartce ile chcę zarabiać miesięcznie i co chcę osiągnąć w życiu, moja podświadomość zaczęła kombinować!
Tak powstała Figura Media 🤩❤️💪

I tak po roku działalności mojej firmy rozpoczęłam kolejną działalność – Poczuj to, bo mój apetyt finansowy i moje marzenia o dochodzie pasywnym, wolności finansowej i czasowej wzrosły, umocniły się.

Przeczytałam na ten temat mnóstwo książek i wszędzie piszą, że cel jest najważniejszy. Sama też się o tym przekonałam!
✅ Więc napisz go na kartce! Jak ja napisałam.
✅ Potem zrób burzę mózgu i spisz na kartce CO MOGĘ ZROBIĆ lub CO SIĘ POWINNO WYDARZYĆ żeby ten cel osiągnąć. Zapisz to wszystko, bez oceniania.
✅ Myśl o tym każdego dnia. Poczuj to duchem i całym swoim ciałem. I rób to co Cię do tego celu przybliży. I rób to z sercem, z wiarą, że to krok (choćby tyci) do Twojego dużego celu. Wyobrażaj sobie siebie w tej nowej wymarzonej sytuacji.
✅ Każdego dnia KONSEKWENTNIE zrób jeden mały kroczek. Nie zrażaj się jeśli od razu sytuacja się nie polepszy. Bo się nie polepszy. Wszystko wymaga czasu i skrupulatności. Ja też jeszcze nie osiągnęłam swojego celu, ale każdego miesiąca, każdego roku jestem bliżej! I sama droga do niego jest cudowna! 🤩💰💪

📣Jeśli Twoim celem lub krokiem do osiągnięcia większego celu jest rozwój marki osobistej albo marki firmy:
👉 Pisz posty min. 2-3 w tygodniu, a w nich informuj klientów, że masz coś dla nich, coś czego potrzebują, co ułatwi, poprawi im życie. Te posty to taki krok do lepszego jutra. Bo dzięki nim ludzie o Tobie wiedzą, wiedzą o tym co oferujesz.
👉 Korzystaj chociaż raz w miesiącu z płatnej reklamy bo dziś algorytmy nie dają wielkich szans na organiczny rozwój fanpage’a.
👉 Zadbaj o komfort klienta kiedy już przyjdzie. Niech się poczuje zaopiekowany. Wtedy wróci, wystawi dobrą opinię, udostępni Twój post jeśli o to poprosisz.
Gdybyś potrzebował porady w zakresie promocji w social mediach albo gdybyś chciał oddelegować komuś prowadzenie social mediów, zapraszam do kontaktu.
Bądźcie zdrowi ❤
Kasia