Jeśli myślisz, że nie potrafisz pisać postów, że nie masz fajnych pomysłów, że nie masz zbyt dobrego aparatu do robienia zdjęć, zbyt elitarnego towaru albo Twoja usługa nie jest tak atrakcyjna jak Twojej konkurencji to ZMIEŃ MYŚLENIE!!!!

Pozwól, że inni to ocenią jak już pokażesz światu co masz do zaoferowania, jak już napiszesz post, jak zrobisz zdjęcie sobie lub swoim towarom. Po prostu zacznij! Zaryzykuj! Niczego nie tracisz, a zyskać możesz bardzo dużo.

Przestań myśleć przez pryzmat: co ktoś o mnie pomyśli, załamię się jak będą negatywne komentarze, co powie o moich postach moja sąsiadka, nauczycielka mojego dziecka, ciocia mojego wujka Henia itd. W OGÓLE NA TO NIE PATRZ! Twoim celem jest pokazać co masz! Nie musisz się podobać wszystkim, masz się podobać swoim przyszłym klientom, tym którzy zechcą kupić to co masz! A jeśli się nie pokażesz światu to może nigdy nie trafisz do tych najfajniejszych i najbardziej lojalnych klientów.

Więc ZRÓB zdjęcie, NAPISZ zaproszenie do swojej firmy, POWIEDZ co masz do zaoferowania i czekaj na odzew. Nie jeden dzień, nie dwa …pisz minimum 3 posty w tygodniu, proś o udostępnianie postów i zobaczysz co się zadzieje za miesiąc, za pół roku, za rok… Do dzieła!

WYBIJ SIĘ Z TŁUMU, POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!!!

Jeśli jednak nie masz czasu na prowadzenie firmowego fanpage’a, bo masz milion innych obowiązków na głowie, lub masz wielkie opory w prowadzeniu swojej strony czy promowaniu się, skontaktuj się ze mną. W mojej ofercie mam konsultacje podczas których podpowiem jak zacząć, jak usprawnić działania na Twojej stronie,ale także prowadzę kompleksową obsługę fanpage’a (pisanie postów, kontakt z fanami: odpowiadanie na komentarze, odpowiadanie na wiadomości, reagowanie na oznaczenia i komentarze na innych stronach w sieci).

Zapraszam 🙂
Kasia