Nazywam się Kasia Figura.

Od wielu lat mam do czynienia z tematem budowania marki i mediów społecznościowych. Od 10 lat prowadzę zespół wokalny Gdzie diabeł nie może, który cieszy się dobrą opinią wśród zleceniodawców i odbiorców. Dzięki tej pracy oraz etatowej pracy na stanowisku kierownika działu marketingu Zamojskiego Domu Kultury mam doświadczenie w promowaniu działań firmy, dbaniu o dobre relacje z klientami i partnerami biznesowymi, w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz w trosce o dobrą komunikację firma – klient.

Po wielu analizach i rozmowach z przedsiębiorcami zdecydowałam się zawodowo zająć pomaganiem tym, którzy chcą zadbać o rozwój swojej marki osobistej lub firmowej w sieci. Pomagam w działaniach na Facebooku i Instagramie – platformach, które są w dzisiejszych czasach niezbędnymi narzędziami w budowaniu marki, promocji i zwiększaniu sprzedaży.

Oferuję:
– szkolenia grupowe z zakresu: budowania marki w sieci, tworzenia społeczności skupionej wokół Twojej firmy/osoby, nawiązywania dobrych relacji z klientami, tworzenia ciekawych i angażujących postów na Facebooku i Instagramie, tworzenia płatnych reklam na Facebooku;
– konsultacje indywidualne dotyczące budowania marki Twojej firmy lub Twojej osobistej. Dowiesz się jak pisać skuteczne posty, jak samemu tworzyć ciekawe grafiki, jak tworzyć dobre relacje z fanami – potencjalnymi klientami;
– prowadzenie strony na Fb lub Instagramie. Serdecznie zachęcam osoby, które nie mają czasu, żeby poświęcić się promocji swojej marki w mediach lub zupełnie tego nie czują do skorzystania z mojej oferty prowadzenia Twojej stronki i w rezultacie do zwiększenia zainteresowania marką.

Moją ofertę kieruję do:- osób odpowiedzialnych za prowadzenie firmowych profili społecznościowych,- osób prowadzących działalność i chcących rozwijać swoją markę w sieci,- osób chcących rozwinąć markę osobistą. Dzięki nowej wiedzy i współpracy ze mną zyskasz: rozpoznawalność marki, pozytywny PR, dodatkowy kanał obsługi klienta, promocję firmy i zwiększenie sprzedaży.

Zapraszam
Kasia Figura, tel. 604-116-932