Jeden z moich Klientów natchnął mnie dziś do napisania na temat postów sponsorowanych, czyli płatnej reklamy 😁💰🤓
𝐂𝐳𝐲 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐨 𝐩ł𝐚𝐜𝐢ć 𝐳𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦ę?

𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎!

Algorytm Facebooka jest obecnie mega oszczędny w darowaniu zasięgów. Posty organiczne trafiają do bardzo małej liczby osób, co nie znaczy oczywiście, że nie warto pisać postów organicznych! O tym, że warto i czemu to służy piszę dość często.
Jeśli tylko masz finansową możliwość, warto inwestować w płatną reklamę. Dzięki płatnej reklamie poszerzasz swoją społeczność, docierasz do nowych odbiorców – do potencjalnych klientów.
Oczywiście dobra reklama to dobrze ustawiona reklama.
Żeby dobrze ustawić reklamę musisz wiedzieć:
👉 do jakiego konkretnie klienta chcesz dotrzeć (w jakim jest wieku, czym się interesuje, gdzie mieszka itp.),
👉 w jakiej lokalizacji ma się pojawiać reklama,
👉 czy reklama ma trafić do ludzi polskojęzycznych czy nie tylko,
👉 czy reklama ma się pojawiać tylko w aktualnościach na Facebooku czy może na Instagramie, w Marketplace, w Stories, w Messenger, czy na urządzeniach mobilnych tylko, czy może tylko na komputerach?
Pamiętaj jednak, że samo dobre ustawienie reklamy nie przyniesie sukcesu. To musi być ściśle powiązane z wyglądem i wartością posta. Czyli to wszystko o czym najczęściej piszę – GRAFIKA i TEKST.
Nawet jeśli dobrze ustawiona reklama trafi na tablicę osoby, która potencjalnie byłaby zainteresowana Twoją ofertą, ale grafika jej nie przyciągnie, nie zwróci uwagi to… kicha. Nie dotrzesz z reklamą do klienta.
Jeśli grafika przyciągnie uwagę, ale tekst będzie nic niewart dla tej osoby, nie da wystarczającej informacji o tym co robisz, to nie skorzysta z Twojej oferty 🤷‍♀️
Dlatego te wszystkie elementy są ważne! Najpierw dobry post, a potem dobre ustawienie reklamy i czekamy… NOWY KLIENCIE PRZYBYWAJ!

Jeśli macie z tym problem zgłoś się do mnie 😁Jeden post (stworzenie atrakcyjnego posta plus ustawienie reklamy to 100 zł, plus oczywiście kwota, którą decydujecie się przeznaczyć na post sponsorowany).

Dla moich stałych Klientów, którym prowadzę FB oczywiście zniżka ❤️
PS Moja dzisiejsza grafika przypomina o produktach, które mam dla Was.
📖 Ebook „Pokaż się światu! Rzecz o budowaniu marki, promocji i sprzedaży” , który wg moich Czytelników dodaje powera i motywuje do działania i dostarcza informacji o darmowych narzędziach niezbędnych do prowadzenia atrakcyjnego fanpage na własną rękę. Cena 25 zł
☕️ Kubki – 2 rodzaje:
𝐏𝐨𝐤𝐚ż 𝐬𝐢ę ś𝐰𝐢𝐚𝐭𝐮 dla tych, którzy potrzebują motywacji do działań w internecie i nie tylko. Cena 25 zł

𝗪𝘆𝗹𝗼𝗴𝘂𝗷 𝘀𝗶ę 𝗻𝗮 𝗸𝗮𝘄ę dla takich pracusiów jak ja, którym ciężko się oderwać od pracy. Ten kubek ma za zadanie odciągnąć Cię na czas picia kawy od komputera i życiowych problemów 😍 Cena 25 zł

Pozdrawiam i ściskam niedzielnie.
Kasia