Pozbądź się blokujących przekonań. Zacznij żyć i działać tak, jak chcesz! 😁💜💪

Przekonania biorą się z dzieciństwa lub ktoś nam wiele razy jakąś rzecz powtarza, aż zaczynamy w to wierzyć, choć dalekie to jest od prawdy. Ciężko tak żyć. I smutno.
🙉 Grubi nie chodzą na siłownię. Tam chodzą same laski i sami umięśnieni faceci, a ja jestem taki gruby. Będą się tylko ze mnie śmiać! 👉 Człowieku! Na siłownię nikt nie chodzi, żeby czekać na kogoś, z kogo można się pośmiać. Na siłownię chodzą ludzie, którzy chcą coś ze sobą zrobić wizualnie i mentalnie.
🙉 Za późno już na budowanie marki osobistej. Nie zacznę nagle publikować swoich zdjęć. Nie jestem jakąś gwiazdą, żeby się pokazywać i na dodatek pisać co u mnie. 👉 Zawsze można zacząć! Nie tylko ” gwiazdy” mają swoje profile. Co to w ogóle znaczy „gwiazda”? Każdy może zostać osobą rozpoznawalną, działaczem światowej sławy i milionerem, jeśli polubią go ludzie, zaufają mu i kupią to co ma do sprzedania (buty, obiad, kurs angielskiego, olejki eteryczne).
🙉 Jestem zbyt nieśmiały, żeby być fajną marką. To przekonanie. Ktoś Ci kiedyś kazał siedzieć cicho, albo Ci wmawiał, żebyś się nie wychylał bo są ładniejsi, lepsi, bogatsi… Każdy z nas ma takie samo prawo do publikowania postów w social mediach. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma inne poglądy i upodobania. Każdy z nas był kiedyś malutki. Każdy miał i ma jakieś problemy i każdy z nas ma równe szanse na edukację, rozwój i działanie na swoją własną korzyść!
🙉 Nie ma już szans na doścignięcie tych znanych, popularnych marek. To przekonanie. W dzisiejszych czasach nic nie jest stabilne. Bogaci nagle bankrutują, a biedni nagle się bogacą. Wszystko zależy od tego jak działają i czy ich działania zmieniają się razem z potrzebami rynku. Dziś milionerami są ludzie, którzy 5, czy 10 lat temu mieli bardzo niewiele. Boisz się zaplanować sukces na 5 lat do przodu???

Uwierz w siebie! Przestań oglądać się na innych, bo oni tak naprawdę mają w nosie co Ty robisz. Oni Cię nie wykarmią i nie ufundują wakacji pod palmami. Musisz zadbać o to sam!
Pokaż się światu i żyj po swojemu!

Buduj odważnie swoją markę osobistą ✌️
Kasia