Tak się zastanawiam…🤔🤔

Czy przed publikacją swoich postów na fanpage’u sprawdzasz podgląd? Czy patrzysz jak ten post będzie wyglądał po opublikowaniu??

Patrząc na niektóre profile mam wątpliwości. Może to wynika z braku odpowiednich narzędzi? Podpowiadam więc z czego warto korzystać!

Pisz posty przy użyciu aplikacji Creator Studio.
To darmowe narzędzie – must have prowadzących fanpage. Dzięki niemu możesz:
✅ stworzyć wersję roboczą posta,
✅ zaplanować posty na przyszłość,

✅ sprawdzić jak ten post wygląda przed publikacją.

Posty, w których są dwa zdjęcia i widać na pierwszy rzut oka kawałek jednego i kawałek drugiego, prezentują się niezbyt estetycznie, a często nie widać tak naprawdę nic (no chyba, że są to specjalnie dobrane fotki i tworzą jakąś całość, ale to się rzadko zdarza).
📌 Najlepiej publikować 1 lub 3-4 zdjęcia. Jeśli 3 to najlepiej jedno pionowe a dwa poziome, wtedy się ładnie ułożą. Jeśli macie z tym kłopot, pojawia się na horyzoncie kolejne darmowe narzędzie CANVA, gdzie w zakładce „Elementy” znajdziecie siatkę. Tam możecie wybrać sobie układ zdjęć i od razu zobaczyć jak to będzie wyglądało w Waszej publikacji. Wtedy Creator Studio nie jest już niezbędny do podglądu.

📌 Zwracajcie też uwagę na układ tekstu. Niech to będzie przejrzyste, ułożone w akapitach, niech emotki nieco ożywią treść. Wszystko jest ważne, jeśli zależy Wam na tym, żeby ludzie się zainteresowali tym co chcecie przekazać.

Gdybyś potrzebował:
🤓 konsultacji – jestem do dyspozycji (200 zł/ godz.)
📔 e-booka z darmowymi narzędziami do prowadzenia fajnego fanpage’a możesz u mnie kupić ( zakładka SKLEP).

🤩 człowieka do prowadzenia Twojego profilu na FB i IG, zapraszam (1000 zł/ miesiąc).

Do dzieła więc!

Dbaj o swoją markę i buduj sukcesywnie swoją społeczność.

Ściskam…
Kasia