Tarnica zdobyta!!!! Idąc pod górę 1346 metrów naszła mnie refleksja dotycząca dążenia do celu .

Mój dzisiejszy cel – Tarnica, z dołu wydawał się nie do zdobycia. Miałam wrażenie, że będę tam szła tydzień! Mało tego, ludzie którzy schodzili mówili, że momentami jest bardzo stromo, mokro i ślisko. Poczułam strach i zniechęcenie patrząc na zaśnieżoną mega odległą górę. Chciałam przez moment zrezygnować…

Na szczęście zapadła decyzja: „Spróbuję! W razie gdybym stwierdziła po drodze, że nie dam rady, wrócę”. I poszłam…Doszłam!!! Z różnymi przygodami i w różnych warunkach (słońce, śnieg w oczy, zimny wiatr, mokro, nierówno i ślisko pod nogami) doszłam!!!

Tak samo jest w życiu i w biznesie. Czasami cel wydaje się mega odległy i mega trudny do zdobycia, a jednak warto próbować! Warto zacząć. Idąc małymi kroczkami wciąż do przodu dochodzi się do celu szybciej niż na początku by się wydawało. I ostatecznie okazuje się, że nasz cel wcale nie był tak trudny do zdobycia.

To samo mam zamiar zrobić z moim celem dotyczącym marki Figura Media. Choć dziś mój cel wydaje się mega odległy i momentami mam wrażenie, że nie do zdobycia dla mnie to jednak próbuję!!! Idę każdego dnia do przodu, małymi kroczkami ale wciąż do przodu.

Kasia