Co kupują ludzie?? To proste! Ludzie kupują rozwiązania swoich problemów.

1. Kupują produkty i usługi, które zaspokajają ich potrzeby (chociażby podstawowe potrzeby fizjologiczne, ale także potrzebę uznania czy samorealizacji).

2. Płacą za produkty i usługi, żeby zrealizować swoje cele (np. żeby dobrze wyglądać, schudnąć, być zdrowym).

3. Kupują, żeby uśmierzyć swój ból (ból głowy, gardła, ale też samotności, straty itp.).

Teraz się zastanów jakie Ty możesz zaspokoić potrzeby swojego Klienta, jakie cele możesz Mu pomóc osiągnąć, jaki ból możesz uśmierzyć i napisz to w poście!!!
Np. Masz siedzącą pracę i codziennie dokuczają Ci bóle kręgosłupa? Mamy na to rozwiązanie! Indywidualnie dobrany trening sprawi, że zapomnisz o dyskomforcie, a przy okazji pięknie wyrzeźbisz swoją sylwetkę! (siłownia)
Albo: Szykuje Ci się firmowa impreza? Chcesz wyglądać zjawiskowo, ale kompletnie nie wiesz w co się ubrać, żeby zrobić wrażenie??? Przyjdź do nas! Nasza ekipa dobierze idealną kreację do Twojej sylwetki i Twoich upodobań. Będziesz wyglądała jak gwiazda! (sklep odzieżowy).
Do dzieła!!!!

Jeśli jednak nie masz kompletnie czasu na pisanie postów, a chcesz, żeby Twoja marka była marką rozpoznawalną w internecie… zgłaszam się do prowadzenia Twojego funpage’a . Jeśli tylko potrzebujesz kilku wskazówek dotyczących promowania się na FB lub Instagramie zapraszam na konsultacje indywidualne (szczegółowe info w zakładce Oferta).

Kasia