BACKSTAGE budzi większe zainteresowanie niż to co widać na pierwszy rzut oka! 😁😛 Wykorzystaj to w promowaniu swojej firmy.

👉 Jeśli prowadzisz restaurację, pokaż jak kucharze przygotowują dania, jak obierają warzywa, jak zagniatają ciasto, jak przygotowują sałatki…
👉 Jeśli prowadzisz salon fryzjerski czy kosmetyczny pokażcie jak się rozrabia farbę, pokaż jak sprzątacie po każdej klientce, pokażcie jak pijecie kawę na zapleczu.
👉 Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe pokaż ile papierów macie do ogarnięcia, pokaż spotkanie z klientem, pokaż jak wypełniasz tabelki w komputerze, jak idziesz do US załatwiać sprawy.
Pokaż jak powstaje Twój produkt, pokaż jak wykonujesz usługę, pokaż ludzi, którzy stoją za Twoim sukcesem. To będzie wzbudzało o wiele większe zainteresowanie niż gotowy produkt, czy efekt końcowy usługi. Oczywiście nie sugeruję, żeby pokazywać tylko backstage ale gwarantuję, że posty ze zdjęciami zza kulis raz na jakiś czas będą cieszyły się dużym zainteresowaniem!

✅ Potrzebujesz porady, chcesz skonsultować co można poprawić w Twoich działaniach w social mediach? Umów się ze mną na konsultację (200 zł pierwsza godzina. Kolejne 100 zł).
✅ Potrzebujesz przeszkolić pracowników? Zaproś mnie na szkolenie (cena od 500 zł do uzgodnienia, w zależności od potrzeb, ilości osób szkolonych, godzin mojej pracy).
✅ Potrzebujesz człowieka do prowadzenia social mediów? Zrobię to dla Ciebie! Cennik w zakładce Usługi.
Zapraszam do współpracy ❤
tel. 604-116-932