NIE TYLKO BIZNES TRADYCYJNY.

Jedną z moich pierwszych Klientek w Figura Media była dziewczyna, która pracuje w marketingu sieciowym. To było dla mnie fajne doświadczenie i taka nowość, że ludzie z mlm mogą się promować w Internecie. 😍🧐 W listopadzie 2021 sama rozpoczęłam pracę w takim modelu biznesowym i sama się promuję z tą networkową działalnością (Poczuj to). Ostatnio pojawiły się również propozycje współpracy od ludzi z mlm!

Cieszy mnie to, bo ten model biznesowy poznaję od ponad roku i wiem, że to wspaniały, przyszłościowy model oparty na relacjach z ludźmi, które zwłaszcza w dobie pandemii i wciąż goniącego świata są nam wszystkim bardzo potrzebne!

Dziwiłam się i nadal się dziwię, że niektóre firmy mlm działają jakby w podziemiach. A przecież jeśli produkt jest świetny, jeśli firma jest super to tak jak w biznesie tradycyjnym – WARTO TO POKAZAĆ LUDZIOM. Warto za pomocą social mediów docierać do nowych klientów!

I to się chyba zaczyna dziać 🙂

 

❤👉 Zapraszam do współpracy ludzi z mlm i zapraszam tradycyjnych przedsiębiorców. Z przyjemnością zadbam o Wasze social media, o dobre relacje z klientami, z obserwującymi Wasz fanpage i o ciekawe treści, które zachęcać będą do korzystania z Waszych usług i produktów.

Cennik znajdziecie w zakładce Usługi ale warto się też zdzwonić i przegadać co w Waszym przypadku będzie najbardziej opłacalne i korzystne dla firmy i portfela.

Dzwońcie 📲 604-116-932
Piszcie e-mail: kontakt@figuramedia.pl lub messenger
Pozdrawiam ✌️