Dobry sprzedawca to połowa sukcesu 🤩💪💰

Każdy sprzedawca powinien być człowiekiem pewnym siebie, kochającym to co robi i kochającym ludzi.
⭐ Pewny siebie sprzedawca charakteryzuje się odpowiednią postawą ciała i stosownym strojem. Sprzedawca ma już na pierwszy rzut oka wzbudzać zaufanie i respekt. To on ma kontakt z klientem, to on jest wizytówką firmy.
💛 Sprzedawca, który kocha to co robi, dla którego praca jest jednocześnie pasją, bedzie wspaniałym pracownikiem. On bowiem doskonale będzie znał ofertę firmy, on będzie opowiadał o ofercie z entuzjazmem, z iskrą w oku, a to zawsze na klientach robi duże wrażenie i budzi chęć posiadania tego „cudownego” produktu czy usługi.
❤ Sprzedawca kochający ludzi, zazwyczaj uwielbia rozmawiać z klientami, co w sprzedaży jest na wagę złota. Taki człowiek sprawi, że klient będzie się czuł swobodniej, że nie będzie miał oporów przed zapytaniem o szczegóły oferty, o poradę. Taki człowiek, zaopiekowany przez kochającego ludzi sprzedawcę, najprawdopodobniej kupi i na dodatek wróci.
💥👉 Jeśli jesteś sprzedawcą i czujesz, że brakuje Ci pewności siebie nie martw się! To można wytrenować. Piękną, pewną postawę ćwicz przed lustrem w domu. Ściągnij łopatki, wciągnij brzuch i patrz prosto przed siebie z delikatnym uśmiechem na twarzy. W tym samym czasie powtarzaj sobie „jestem świetnym sprzedawcą!” Trenuj tak często, aż wejdzie Ci w krew.

Jeśli masz opory przed zagadnięciem klienta, przed rozmową, pomyśl, że Ty jesteś u siebie, a on przychodzi w gościnę i to on jest skrępowany. To on potrzebuje opieki, rady i zainteresowania z Twojej strony. Z takim nastawieniem powinno Ci być łatwiej nawiązać kontakt.

I jak???
Jesteś dobrym sprzedawcą?

Kasia