Jesteś marką!
Właściwie każdy jest marką, ale nie każdy buduje ją świadomie. Nie każdy nią zarządza i nie każdy jest … dobrą marką (a przynajmniej nie dla każdego, bo to jednak subiektywna ocena).

Jak budować dobrą markę?
⭐1️⃣⭐ Udoskonalaj samego siebie każdego dnia. To jest najważniejsze i najtrudniejsze zadanie. Pracuj nad swoimi słabościami i przekuwaj je w sukces. Warto! Taka samodyscyplina podnosi Twoją wartość przede wszystkim w Twoich oczach. Dzięki temu uwierzysz w siebie! Będziesz wiedział, że jeśli coś postanowisz to to zrobisz. A jeśli Ty uwierzysz uwierzą inni.
⭐2️⃣⭐️ Pokaż innym swoją pasję. Pasja to zawsze motor do działania. Warto się tym pochwalić, bo ludzie robiący coś ciekawego, może niespotykanego, są wartościowi w oczach innych. Opowiadając o tym co Cię pasjonuje, możesz przyciągnąć uwagę kogoś, kto również się tym interesuje.
⭐3️⃣⭐️ Pokaż swoją pracę – swój biznes. Być może ktoś potrzebuje Twojego wsparcia, Twojej oferty lub produktu, ale nawet nie wie, że się tym zajmujesz! Rozmawiając z ludźmi, czy zamieszczając posty na prywatnym profilu pochwal się tym, gdzie pracujesz, komu pomagasz i w czym.
⭐4️⃣⭐️ Dbaj o relacje z ludźmi – komunikuj się prosto i kulturalnie. Staraj się w komunikacji z ludźmi być konkretny. Nie owijaj niczego w bawełnę. Mów zawsze prawdę, bo stracić zaufanie jest bardzo prosto, a odzyskać je wręcz przeciwnie. Bądź wiarygodny. Bądź pomocny.
⭐5️⃣⭐️ Bądź wierny swoim wartościom i swoim przekonaniom. Dzięki temu wieloletnie budowanie marki nie będzie dla Ciebie kłopotem w kontekście spójności i wiarygodności. Zawsze bądź sobą!
⭐6️⃣⭐️ Myśl pozytywnie i uśmiechaj się do ludzi!! 😊

Do dzieła! Buduj swoją markę świadomie!
Kasia Figura ❤