MARKA OSOBISTA ONLINE 🤩🙋‍♀️🙋
Marka osobista to Twoja marka. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, dobrym pracownikiem, fajnym szefem to jesteś dobrą marką.
Jeśli jesteś super przyjacielem, zawsze dotrzymujesz danego słowa, pilnujesz terminów, nie oszukujesz i nie naciągasz – jesteś dobrą marką.
Jeśli chcesz, żeby Twoi fejsbukowi „znajomi” dowiedzieli się, że jesteś dobrą marką pokaż im to. POKAŻ SIĘ ŚWIATU!
Jeśli jesteś człowiekiem biznesu, to coś takiego jak profil prywatny nie istnieje. Ja zawsze swój profil osobisty traktowałam jak wizytówkę i to mi się opłaciło i opłaca wciąż. Tobie też zalecam takie właśnie traktowanie swojego profilu osobistego ❤️

DLACZEGO WARTO?? 👇👇
Dzięki dbaniu konsekwentnie i systematycznie o swój wizerunek online, masz coraz więcej znajomych, masz możliwość docierania z komunikatami do większej społeczności. Jeśli jesteś przez ludzi uważany za dobrą markę, masz możliwość dyktowania ceny swoich usług czy produktów. 👉Ludzie wolą kupić drożej z pewnego, zaufanego i sprawdzonego przez innych źródła niż ryzykować tańszy zakup usługi czy produktu od osoby nieznanej, niesprawdzonej.

DLACZEGO LUDZIE NIE DBAJĄ O SWOJĄ MARKĘ?
Myślę, że w wielu przypadkach chodzi o stres, strach przed oceną, obawę co powiedzą inni. Warto tracić przez całe życie z obawy przed oceną człowieka, który niekoniecznie nas zna? 🤔
Moje zdanie jest takie: mam jedno życie, za wszystko co spotyka mnie w życiu odpowiadam ja (nie mój sąsiad, nie mój obserwujący i nie mój pracodawca). Jeśli nie wykorzystam swojego potencjału, jeśli nie będę działać z rozmachem nie oglądając się na innych to na starość bardzo bym tego żałowała. BARDZO!

Dlatego od kilku już lat stawiam na siebie! Pokazuję się światu, a świat przyjmuje to bardzo pozytywnie, za co jestem bardzo wdzięczna ❤ Oby tak dalej! Ty też tak możesz! BUDUJ SWOJĄ MARKĘ ONLINE OD DZIŚ!

👉Jeśli potrzebujesz wsparcia, podpowiedzi jak zacząć, co publikować, co pisać, jak robić zdjęcia – umów się na konsultację ze mną (godzina 200 zł) lub zaproś mnie na szkolenie do swojej firmy (cena zależna od ilości osób i czasu).

Zapraszam ✌️
tel. 604-116-932