Żeby skutecznie budować swoją markę osobistą, trzeba kochać siebie. I tu w sumie post mógłby się zakończyć, ale nie będę taka – napiszę jeszcze parę zdań 😉
👉Żeby budować swoją markę trzeba wierzyć w siebie, w swoje talenty, umiejętności, być dumnym ze swoich działań, ze swojego zaangażowania w pracę i w pomaganie innym.
👉 Trzeba porzucić stereotypy, które mówią, że pokazywanie swojej działalności jest przechwalaniem się, a przechwalanie się jest złe. Ludzie skromni (w rozumieniu – nie będę się chwalił, poczekam aż inni mnie pochwalą) mają marne szanse na zarabianie dużej kasy. Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz!
👉 Trzeba śmiało ogłaszać na swoim profilu czym się zajmujesz – konkretnie! Trzeba zapraszać ludzi do skorzystania z oferty! Trzeba w zakładce INFORMACJE (BIO) napisać w czym pomagasz, gdzie pracujesz, jakie masz wykształcenie itp.
👉 Trzeba mieć świadomość, że jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz pokazywać się online, nie dbasz o regularną obecność w social mediach, to konkurencja nie podporządkuje się Tobie i Twoim obiekcjom, tylko będzie działać! Twój brak działania online daje konkurencji szansę na dotarcie do klientów, którzy być może woleliby pójść do Ciebie, ale nie wiedzą, że możesz im pomóc!
👉 Trzeba mieć świadomość, że są ludzie, którzy żywią się krytykowaniem innych i są tacy, którzy widzą Twoje postępy, szanują Ciebie, doceniają, ale dobrego słowa nie powiedzą. Są też tacy, którzy będą Cię zawsze wspierać i motywować do działania. Taki jest świat. Tego nie zmienisz. Trzeba się na różne warianty, różne komentarze i opinie nastawić, ale przede wszystkim trzeba mieć przed oczami SWÓJ CEL! Wtedy opinie nie mają wielkiego znaczenia.

👉 Trzeba przyjść na konsultację do Figura Media i upewnić się czy Twój plan działań w social mediach jest idealny. Jeśli nie jest to podpowiem co warto do niego dorzucić lub z niego wyrzucić, żeby idealny się stał 😉

 

I do dzieła! Niezależność finansowa jest mega ważna! Chcesz mieć więcej klientów? Chcesz rozwijać biznes? Chcesz zarabiać więcej?? Nie czekaj! Działaj!